Parallax

Miss MoneyPolo 2014

Le Ha

Už brzy poznáme nejkrásnější Vietnamku České republiky a Evropy

V září 2014 proběhne finále čtvrtého ročníku Miss Vietnam České republiky – Open for Europe, která probíhá ve spolupráci se Svazem Vietnamců v ČR. Už od 1. srpna můžete rozhodovat o vítězce jedné z vedlejších disciplín – Miss MoneyPolo. Vybírat tu nejlepší máte možnost na miss.moneypolo.com, kde se všechny finalistky soutěže představí v krátkých videích. Vítězka hlasování bude společně s vítězkami celé soutěže představena na finálovém večeru, a to 28. září v reprezentačním sále Dong Do v obchodním a kulturním centru v Praze Libuši (SAPA).

O korunku královny krásy pro rok 2014 se letos 28. září popere 12 finalistek Miss Vietnam České republiky a Evropy. Vítězku jedné z vedlejších kategorií – Miss MoneyPolo – můžete vybrat i vy, a to hlasováním na miss.moneypolo.com, které bylo spuštěno v pátek 1. srpna 2014. V krátkých videích jsou zde představeny krásné vietnamské dívky z České republiky, Slovenska a Německa. Každá z nich má své kouzlo, půvab i zajímavé koníčky. I hlasující budou mít možnost vyhrát. Společnost MoneyPolo pro každého tisícího hlasujícího připravila nabité platební karty s 50 dolary.

Miss MoneyPolo
Finalistky soutěže Miss Vietnam České republiky Open for Europe 2014, autor fotografií Alex Tran

Na finálovém večeru soutěže bude porota složena z vietnamských a českých osobností a partnerů soutěže. Výtěžek soutěže bude použit na podporu projektu Pomoc postiženým dioxiny ve Vietnamu, který realizují neziskové organizace Development Worldwide, INFO-DRÁČEK a Svaz Vietnamců v ČR.

Korunku pro Miss MoneyPolo a ostatní vítězky soutěže Miss Vietnam Česká republika – Open for Europe 2014 připravila návrhářka šperků a majitelka společnosti Šenýr Bijoux, paní Olga Kopalová.

Soutěž vietnamských krásek pořádá již poněkolikáté Svaz Vietnamců v ČR. Hlavním organizátorem je VIET MEDIA s.r.o., spolupořadateli jsou neziskové organizace Development Worldwide a INFO-DRÁČEK, které podporují Vietnamce v České republice. Hlavním partnerem soutěže je společnost MoneyPolo, která zajišťuje převody peněz do zahraničí. Na dokument České televize z předchozího ročníku se můžete podívat ZDE.